Συμβούλια Τοπικών Κοινοτήτων

Συμβούλια Τοπικών Κοινοτήτων

Η σύνθεση των Τοπικών Συμβουλίων των Δημοτικών Κοινοτήτων του Δήμου Φυλής

Τα μέλη των Τοπικών Συμβουλίων κατά αλφαβητική σειρά

 

Δημοτική Κοινότητα ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

 1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
 2. ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θεοδώρου
 3. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χριστοφόρου
 4. ΚΑΡΤΟΥΤΣΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Ιωάννη
 5. ΚΑΨΗ – ΚΑΠΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου
 6. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
 7. ΜΠΙΜΠΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
 8. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα
 9. ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανδρέα
10. ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

 

Δημοτική Κοινότητα ΖΕΦΥΡΙΟΥ

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Διονυσίου
2. ΑΔΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
3. ΚΛΑΠΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Στυλιανού
4. ΚΟΥΜΕΡΤΑ – ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΝΝΑ του Ανδρέα
5. ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

 

Δημοτική Κοινότητα ΦΥΛΗΣ

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
2. ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
3. ΝΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Σωτηρίου
4. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ-ΠΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
5. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

Η σύνθεση των Τοπικών Συμβουλίων των δημοτικών Κοινοτήτων του Δήμου Φυλής

 

 

Τα μέλη των Τοπικών Συμβουλίων κατά αλφαβητική σειρά

 

Δημοτική Κοινότητα ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

  1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΤΖΑΜΠΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θεοδώρου
  3. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χριστοφόρου
  4. ΚΑΡΤΟΥΤΣΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Ιωάννη
  5. ΚΑΨΗ – ΚΑΠΙΡΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου
  6. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  7. ΜΠΙΜΠΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  8. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα
  9. ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του Ανδρέα
  10. ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

Δημοτική Κοινότητα ΖΕΦΥΡΙΟΥ

1.       ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Διονυσίου

2.       ΑΔΑΛΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου

3.       ΚΛΑΠΑΚΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Στυλιανού

4.       ΚΟΥΜΕΡΤΑ – ΤΣΕΚΟΥΡΑ  ΑΝΝΑ του Ανδρέα

5.       ΠΙΠΈΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χρήστου

Δημοτική Κοινότητα ΦΥΛΗΣ

1.       ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΛΙΑΚΟΥ  ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

2.       ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

3.       ΝΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Σωτηρίου

4.       ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ-ΠΙΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου

5.       ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου